Boya Badana Tadilatı Hizmeti

ANKARA BOYA BADANA TADİLATI USTANIZ

ANKARA BOYACI USTASI ,ANKARA BOYA BADANA EKİBİ, ANKARA EV BOYAMA FİYATLARI

 

     Ankara’nın her semt ve mahallesin de boya badana, alçı çekilmesi, iç cephe boyama, dış cephe boyama işleriniz için 7/24 hizmet sunuyoruz. Aracı kullanmadan mimar, emlakçı ve dekorasyoncu komisyonu olmadan direk müşterilerimiz ile anlaşıyoruz. 

              Boya badana işleriniz de size her türlü çözüm ortaklığı sunuyoruz. Malzemeli malzemesiz işçilik imkanın dan faydalanmak için size bir telefon kadar yakınız. kullandığımız malzemeler kesinlikle 1.sınıf kalite olup piyasanın önde gelen markalarıdır. Mesela; Marshall, Polisan, Polisan elegans, Dyo, Tek, Filli boya vs gibi malzemeleri kullanıyoruz.

 

               Aklınızdaki Sorulara Tek Tek Cevap Verelim

 

Soru: Boya badana işini neden mimar değil de size vermeliyiz?

Cevap: Yaptırmak istediğiniz işleri mimar ile anlaştığınız zaman işlerinizi mimar değil yine biz yapıyoruz. İşlerinizi sizden yüksek fiyata alıp bize piyasa fiyatından yaptırdıkları için aracı olan kişiler bizden daha çok kazanıyor. Ve durum sonucunda sizden de iki katı ödeme talep ediyorlar. Direk usta ile anlaşmak size maddi yönden daha karlı olacaktır.

Soru: 3+1 dairenin boyası kaç gün sürer? Kaç kişi çalışıyorsunuz?

Cevap: 2+1, 3+1 dairelerin boya badana işlemi boş daire ise 2 gün de 3 kişilik ekibimiz ile teslim ediyoruz. Eşyalı daire olduğu zaman işimiz 1 gün süre ile uzayabiliyor.

Soru: 3+1 dairenin malzemeli ve malzemesiz boya badana fiyatı nedir?

Cevap: Boş daire olduğu zaman daire boyama (işçilik) fiyatları 800 tl den başlayıp 2000 tl ye kadar yükseliyor. Bunun nedeni duvarlar da alçı tamiri varsa, odalar farklı farklı renkler de boyanacaksa, dekoratif boya yapılacaksa, hazır boya değil de rengini ve tonunu biz yapacaksak fiyatlarımız değişmektedir. Malzemeli olarak yapılacaksa koruma naylonları, kağıt bant, tavan duvar rulosu, fırçalar ve boyalar ortama 600 tl ile 1000 tl malzeme tutmaktadır. Bu malzemeleri dilerseniz siz alırsınız isterseniz biz temin ederiz.

Soru: Boya yapılırken hangi aşamalar uygulanmaktadır?

Cevap: İlk olarak boyanacak yüzeyin temizlik oranına bakılır. Eski boyanın yağlı mı su bazlı mı olduğu tespit edilir. Duvarlarda ki alçı tamirleri yapılır eski boya kalıntıları zımparalanır. Eski boyanın üstüne dönüşüm astarı uygulandıktan sonra 2 veyahut 3 kat duvar boyası uygulanır. Dönüşüm astarı eski ve yeni iki boyanın birbirine daha iyi birleşmesini sağlayacaktır.

 

                Ankara da boya ustası olarak aklınıza takılan veyahut sormak istediğiniz sorularınızı bizi arayarak sorabilirsiniz. Boya yapılacak alanı yerin de görüp net fiyat vermek her iki taraf için de uygun olacaktır. Anlaşma sağlandıktan sonra en geç bir hafta için de işinize başlanacaktır. Aracısız hizmet ve uygun fiyat için bizi aramadan işe başlamayın. Alanın da uzman ekibimiz ve Ramazan Usta 7/24 tadilat ve dekorasyon işleriniz için size bir telefon kadar yakın.

Ankara Boya Badana Hizmeti İçin

Ramazan Usta  0542 211 75 12

Yazımızı Beğendiyseniz Puan Verin
[Total: 2 Average: 1]